img0

Trackday. Petrolhead event by Honda Klubas.

Trackday 2017 sezono 2 etapas. Season finale. Visą informacija apie renginį www.trackday.lt arba Honda klubo Facebook profilyje.
img1

Mūsų remėjai

img2

Prisijunk prie Lietuvos Honda klubo Facebook profilio ir sek naujienas

Taipogi Facebook grupė "Honda klubas" atvira visiems hondiečiams!
Naujienos · Apie klubą · Renginių galerija · Skirk 2% Honda klubui · Forumas · Forumo taisyklės
Registracija    Prisijungimas:  
Klubo remėjai
Get the Flash Player to see this rotator.
Prisijungę vartotojai

Gimtadienius švenčia
Skirk 2% Honda klubui


Visų automobilistų, bei Honda mylėtojų vardu prašome paremti asociacijos Honda klubas veiklą,  skiriant mums 2 proc. savo pajamų mokesčio. Jums ši parama nieko nekainuos, o mums tai vienas iš pagrindinių finansavimo šaltinių, kurio dėka Honda klubas egzistuoja jau daugiau beveik 15 metų.
Didžiają dalį savo biudžeto skiriame viešiems automobilistų renginiams bei varžyboms, kuriuose gali dalyvauti visi, taipogi perkame renginiams būtiną inventorių, mokame už svetainės išlaikymą ir t.t.

Taigi, jeigu prijaučiate mūsų  veiklai, mielai dalyvaujate mūsų organizuojamuose renginiuose - Jūs turite puikią galimybę prisidėti prie asociacijos gyvavimo.

Skirti paramą - labai paprasta. Norint skirti 2% savo pajamų mokesčio, tereikia užpildyti pajamų deklaraciją elektroniniu būdu. 

Paprasčiausias būdas - užpildyti FR0512 v.2 formą internetu.
Reikia savo internetinės bankininkystės pagalba prisijunti prie Valsybinės mokesčių inspekcijos EDS (Elektroninio deklaravimo sistemos) ir užpidyti FR0512_2 formą. Prisijungimo duomenis rasite 
čia.


Jums reikės užpildyti formą FR0512 v.2 (nuo 2012-04-06), įvedant savo asmeninius duomenis ir nurodant H klubo rekvizitus. Pildykite savo asmens duomenis mėlynai apibrauktuose plotuose, o raudonai apibrauktus plotus pažymėkite deklaracijoje taip, kaip čia:

metai - 2017
įmonės kodas – 300948773
paramos gavėjo tipas – 2
paskiriamas procentas – 2% (arba tiek, kiek norite mums skirti)
langelyje 6S uždėkite X ženkliuką.

Ačiū Jums už Jūsų paramą.

Asociacija Honda klubas
                    © Asociacija "Honda" klubas. Nuo 2002.