img0

Trackday. Petrolhead event by Honda Klubas.

Trackday 2017 sezono 2 etapas. Season finale. Visą informacija apie renginį www.trackday.lt arba Honda klubo Facebook profilyje.
img1

Mūsų remėjai

img2

Prisijunk prie Lietuvos Honda klubo Facebook profilio ir sek naujienas

Taipogi Facebook grupė "Honda klubas" atvira visiems hondiečiams!
Naujienos · Apie klubą · Renginių galerija · Skirk 2% Honda klubui · Forumas · Forumo taisyklės
Registracija    Prisijungimas:  
Naujienos
Klubo remėjai
Get the Flash Player to see this rotator.
Prisijungę vartotojai

Gimtadienius švenčia
Nauji vėjai Honda klubo padangėje
Sveiki, honda entuziastai ir tam reikalui prijaučiantys,

nors išoriškai ir atrodo ramu, tačiau Honda klube veiksmas vyksta. Per žiemą nutiko keletas gana svarbių pasikeitimų, kuriuos reikia oficialiai išpublikuoti.

Pirmiausia - klubas turi naują prezidentą! Valio! Po penkių metų tarnyboje, prezidento mundurą ant kablio padžioviau aš, šių eilučių autorius, Jurgis. Ir tuo labai džiaugiuosi, nes nieko nėra geriau už teisingas permainas.
Užleisdamas vietą ir pareigas naujajam klubo vadovui Aurimui (daug kam žinomam slapyvardžiu Moze) matau klubą atverčiant naują gyvavimo puslapį. Klubas gyvuoja jau 16 metų ir su tokiais žmonėmis kaip Aurimas, kuris yra ne tik drop dead Honda fanas, bet ir entuziastingas ir kūribingas žmogus, klubas matys dar ne vienus gražius metus gyvavimo.

Antra svarbi žinia - kur dingo Trackday?
Jeigu trumpai, tai Trackday niekur iš esmės nedingo. Trackday, nors ir išaugo į nuostabų renginį, suvalgė visą smulkiają klubo veiklą, mažuosius susitikimus, veiklą, kuri lipdė draugystę tarp klubo narių ir tapo dideliu iššūkiu klubo egzistavimui. Todėl toks nelengvas sprendimas buvo priimtas su vienu tikslu -  norint išsaugoti Honda klubo veiklą ir gyvavimą. Taigi Trackday renginys transformavosi, atsiskyrė nuo klubo gyvenimo, bei pakeitė pavadinimą į Ring Challenge. Jis bus puoselėjamas bei organizuojamas visiems Honda Klubo renginių svečiams gerai pažįstamų veidų.  Todėl drąsiai tikėkitės kokybės ir puikaus renginio tiek žiūrovams, tiek dalyviams. Sekite Ring Challenge Facebook'e ir atvykite į renginius, nes mus tikrai pamatysite ten - sergant už savus ir mėgaujantis renginiu.

Abi šios naujienos suka klubo vairą linkt to, kad šiemet pamatysime seriją daug smulkesnių renginių, kuriuose tikimės sulaukti "kasdienių" Honda vairuotojų ir entuziastų, kurie norėtų prisidėti prie klubo veiklos ir ją kurti.

Pasimatysime 2018-ais, iki greito!

Jurgis
                    © Asociacija "Honda" klubas. Nuo 2002.