img0

Trackday. Petrolhead event by Honda Klubas.

Trackday 2017 sezono 2 etapas. Season finale. Visą informacija apie renginį www.trackday.lt arba Honda klubo Facebook profilyje.
img1

Mūsų remėjai

img2

Prisijunk prie Lietuvos Honda klubo Facebook profilio ir sek naujienas

Taipogi Facebook grupė "Honda klubas" atvira visiems hondiečiams!
Naujienos · Apie klubą · Renginių galerija · Skirk 2% Honda klubui · Forumas · Forumo taisyklės
Registracija    Prisijungimas:  
Naujienos
Klubo remėjai
Get the Flash Player to see this rotator.
Prisijungę vartotojai

Gimtadienius švenčia
Trackday 2017 jau čiaTrackday rengini
ų serija ir vėl čia - o mes pasiruošę Jus džiuginti ir šį sezoną! Pirmasis Trackday. Petrolhead event by Honda klubas etapas jau ne už kalnų - gegužės 6 d. , o susitinkame kaip visada, visiems žinomoje Kačerginės ,,Nemuno žiedo'' trasoje!

Pirmajame etape Jūsų lauks daug dėmesio pritraukiančios Trackday varžybos, vėl subursiančios benzingalvius sustatyti bolidus trasoje ir pasimatuoti, kuris gi šiais metais parodys geriausią rezultatą. Svarbiausia, kad tai ne tik lenktynės tarpusavyje, tai - kova su savimi, trasa ir laiku. Esminis klausimas - ar pavyks pagerinti praeito sezono rezultatus

Visiems puikiai pažįstamoje ,,drifto" trasoje Jus pasitiks civicclub.lt organizuojamas slalomas, kuriame galės važiuoti visi norintys. Visos dienos metu žiūrovus ir dalyvius kalbins bei linksmins šmaikštumo nestokojantys vedėjai, akis paganyti visi galės ne tik į trasoje važiuojančius automobilius, tačiau ir į Dynamit merginas bei specialiai Show-Off parkingui atrinktus, stenco kultūrai priklausančius bei daugiau nei antrosios pusės dėmesio gaunančius ne tik Honda, bet ir kitų markių automobilius! Ir tai dar ne viskas - garantuojame ne tik gerą laiką, tačiau ir prizų laviną visiems dalyvausiantiems organizatorių rengiamose rungtyse bei loterijoje. O kas atvyks į autokultūrą pasižiūrėti, pažadame, kad teks išbandyti ne tik savo regėjimą, stebint kas kokius naujus ar prikėlę senus ratus šiais metais užsidėjo, bet ir pratestuoti savo klausą prie driokstekt žadančio išmetimo konkurso bei pasitikrinti, ar atspėsite, kuris iš automobilių žemiausias bei arčiausiai žemės! 

O kai jau atrodytų, kad nebėra ką čia daugiau naujo pridėti, mes sakome: watch us! Ir pristatome naujieną: naują Race konceptą, kuris abejingais nepaliks nei vieno! Manote, kad jau matėte viską? Garantuojame, kad ne!

Beliko apsibraukti kalendoriuose gegužės 6d. raudonai, renginio rytui išaušus su gera nuotaika sėsti į automobilį ir atvažiuoti į Kačerginės ,,Nemuno žiedo" trasą, o viskuo kitu pasirūpinsime mes!

Daugiau informacijos, dalyvių registracija: www.trackday.lt

See you there!

                    © Asociacija "Honda" klubas. Nuo 2002.