img0

Trackday. Petrolhead event by Honda Klubas.

Trackday 2017 sezono 2 etapas. Season finale. Visą informacija apie renginį www.trackday.lt arba Honda klubo Facebook profilyje.
img1

Mūsų remėjai

img2

Prisijunk prie Lietuvos Honda klubo Facebook profilio ir sek naujienas

Taipogi Facebook grupė "Honda klubas" atvira visiems hondiečiams!
Naujienos · Apie klubą · Renginių galerija · Skirk 2% Honda klubui · Forumas · Forumo taisyklės
Registracija    Prisijungimas:  
Forumas
Klubo remėjai
Get the Flash Player to see this rotator.
Prisijungę vartotojai

Gimtadienius švenčia
Ka geriau pirkt? Nauja priekini stikla ar deveta OEM?
Pereiti Atgal  1, 2, 3  Toliau

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Klausimai/Patarimai
Autorius Pranešimas
robikaz

Žinutės: 680

Siųsti asmeninį pranešimą
2013-02-20 12:11 Atsakyti su citata

Na va. Pakeitė Carglass (Euroglass) stiklą. Stiklas Nordglass. Kaina su darbais 329Lt. Išrašė neterminuotą garantiją, kaip ir pažadėjo. Malonus ir mandagus personalas. Profesionalūs darbuotojai. Žodžiu likau patenkintas ir visiškai nieko nepermokėjau, o tik sutaupiau dėdamas naują stiklą pas juos.

Kas keisčiausia, tai visiškai nebuvo jokių parūdijimų jokioj vietoj. Nors arkas jau tvarkiausi (betvarkant mačiau, kad jos ir seniau jau buvo tvarkytos), kas liečia priekinę auto dalį, nėra jokių rūdžių. Net montuotojai langų buvo nustebę, bet dėl to drąsiai išrašė garantinį ir sakė, kad ko gero man neteks pas juos apsilankyti, bet jei skils, sakė būtinai atvažiuoti ir pakeis nauju.

Reziumė, man siūlė forumiečiai dėtis naują stiklą ir aš drąsiai galiu tęsti šią grandinę, ir visiems siūlau dėtis naują, tik susiraskit tinkamus darbuotojus šiam darbui ;]

deleted

Žinutės: 149

2013-02-22 10:40 Atsakyti su citata

neseniai toki grazu ir tvarkinga stikla pavyko paimt uz 50lt, teko paciam issipjaut...klijai dinitrol kainuoja ~15lt...
niekad neteko matyt normaliai pakeisto priekinio stiklo, tiksliau iklijuot iklijuoja, bet viska aplinkui sudrasko, subraizo ir nesivargina uztept, nes nieks nieko nematys kokius metelius kitus...o kai rudys islys is po moldingu jau visi bus pamirse ir apie garantijas ir kas keite...jokiu budu neleisciau seno stiklo ispjovimui naudot to "profesionalaus" pneumatinio peilio...

nerijus613

Žinutės: 408

2013-02-22 10:50 Atsakyti su citata

deleted rašo:
neseniai toki grazu ir tvarkinga stikla pavyko paimt uz 50lt, teko paciam issipjaut...klijai dinitrol kainuoja ~15lt...
niekad neteko matyt normaliai pakeisto priekinio stiklo, tiksliau iklijuot iklijuoja, bet viska aplinkui sudrasko, subraizo ir nesivargina uztept, nes nieks nieko nematys kokius metelius kitus...o kai rudys islys is po moldingu jau visi bus pamirse ir apie garantijas ir kas keite...jokiu budu neleisciau seno stiklo ispjovimui naudot to "profesionalaus" pneumatinio peilio...

Nereik garazuose keisti stiklu ir niekas nieko neisdraskys. Visada keiciu stiklus tik Euroglass'e ir niekada dar nieko neisdraske, jokiu problemu nera buve, nei su rudim nei su netvarkingai atliktu darbu.
Kai keicia "baxurai" uz 50lt garaze, po to ir rudija Smile

robikaz

2013-02-22 11:44 Atsakyti su citata

Man auto atidavė tokioj būklėj, kaip iš valymo salono. Palikau jiems ne labai švarią, tad jie visą saloną išsivalė, kad nebūtų dulkių, išpurtė kilimėlius, apvalė aplink stiklą iš lauko viską. Aš įsėdau ir kurį laiką buvau apšalęs, ant kiek kai kurie žmonės sugeba tvarkingai dirbt. Ir už labai padorią kainą. Sėkmės tau sutaupyti už tuos pem litų ir džiaugtis ateityje išlendančiom rūdim ir sudraskytais moldingais.
Maikis
Klubo draugas

Žinutės: 8021

2013-02-22 12:35 Atsakyti su citata

Pritariu tiek Nerijui, tiek Robikui visu 100%

2013-02-22 16:56 Atsakyti su citata

robikaz rašo:
Man auto atidavė tokioj būklėj, kaip iš valymo salono. Palikau jiems ne labai švarią, tad jie visą saloną išsivalė, kad nebūtų dulkių, išpurtė kilimėlius, apvalė aplink stiklą iš lauko viską. Aš įsėdau ir kurį laiką buvau apšalęs, ant kiek kai kurie žmonės sugeba tvarkingai dirbt. Ir už labai padorią kainą. Sėkmės tau sutaupyti už tuos pem litų ir džiaugtis ateityje išlendančiom rūdim ir sudraskytais moldingais.

parasai savo pastebejima ir siokia tokia informacija, gauni palinkejima dziaugtis rudim....esu pjoves daug stiklu, tai mano pastebejimas toks, kad arba OEM iklijavimas arba rudys, auto buvo tiek is Lt tiek is uzsienio...neabejoju, kad yra saziningu meistru, bet pastaruju darbo vaisiu man matyti neteko...kazkada netycia teko pralaukt mazdaug valanda vienoj is cia paminetu kontoru ir maciau kaip keite priekini stikla passatui ir sonini accordui, del hondos tai net priejau ir padejau nuardyt apmusima, bet zmogelis jau buvo spejes kazka prigadint...jei ir teks pirkt is ju stikla, tai tikrai klijuosiu pats...na ir jei tai svarbu tai stiklo svetainei tikrai nekeiciu, arba garaze arba salia jo, lauke, svarbu, kad butu atitinkama temperatura ir dregme...

Maikis
Klubo draugas

Žinutės: 8021

2013-02-22 17:44 Atsakyti su citata

Trukt už vadžių vėl iš pradžių. Nu neduok tu šūdmeistriam stiklo keist ir viskas bus ales gut.

Žinutės: 1746

2013-02-22 20:13 Atsakyti su citata

manau visi kazka sulauzo is nezinojimo. ar tai buna meistrai ar kai pats keitiesi.. jei stato langus gerai meistrai tai nusiimkit moldingus patys ir susidekit kai stikla pakeis... kam tas muilo burbulas del stiklu

Žinutės: 3562

2013-02-23 11:18 Atsakyti su citata

deleted rašo:
robikaz rašo:

parasai savo pastebejima ir siokia tokia informacija, gauni palinkejima dziaugtis rudim....esu pjoves daug stiklu, tai mano pastebejimas toks, kad arba OEM iklijavimas arba rudys, auto buvo tiek is Lt tiek is uzsienio...neabejoju, kad yra saziningu meistru, bet pastaruju darbo vaisiu man matyti neteko...kazkada netycia teko pralaukt mazdaug valanda vienoj is cia paminetu kontoru ir maciau kaip keite priekini stikla passatui ir sonini accordui, del hondos tai net priejau ir padejau nuardyt apmusima, bet zmogelis jau buvo spejes kazka prigadint...jei ir teks pirkt is ju stikla, tai tikrai klijuosiu pats...na ir jei tai svarbu tai stiklo svetainei tikrai nekeiciu, arba garaze arba salia jo, lauke, svarbu, kad butu atitinkama temperatura ir dregme...

Nejuokink tu zmoniu, tokiose firmose kaip euroglass ir kt. keicia dar ne tokiom masinom stiklus, ten dirba tikrai zmones tvarkingai, nelauzo jokiu juosteliu ir moldingu nes turi patirties.

2013-02-23 11:40 Atsakyti su citata

Dzeimsas rašo:
Nejuokink tu zmoniu, tokiose firmose kaip euroglass ir kt. keicia dar ne tokiom masinom stiklus, ten dirba tikrai zmones tvarkingai, nelauzo jokiu juosteliu ir moldingu nes turi patirties.

Būtent. Mačiau kokie žmonės su kokiom auto dar atvažiavo po manęs tenai. Aš žmogus paprastas, bendrauju tiek su garažiniais, tiek su išprususiais žmonėm. Eurogalss'e mane sutiko pagarbiai, tarsi aš bučiau vienas iš pastarųjų, nors skubėdamas tvarkytis dienos darbus dar tebebuvau su treninginėm kelnėm Very Happy į mano auto žėjo tarsi į klasikinę (CC7 - toli iki klasikos dar Very Happy). Su kiekvienu klientu ten elgiasi vienodai ir su kiekviena auto. Ir ten nekvalifikuotas darbuotojas, kuris nemoka gražiai moldingų nuimti, darbo negaus.

deleted

2013-02-25 08:25 Atsakyti su citata

pirmiausia apie kazkoki euroglasa nieko blogo nesakiau, nes niekad su jais nesusiduriau...rasiau apie stiklu keitimo kokybe apskritai...ta pati galeciau pvz apie signalizaciju montavimo kokybe sakyt: dazniausiai blogai o dar dazniau apgauletini snargliai po vairu prie degimo spynos ir jutiklis kur nors sone...o kokie "stambus" montuotuju vardai ant stiklu priklijuoti buna ir montuotojai su patirtim, ten jauciu irgi priemejai sypsojosi ir garantavo ir salia toookios masinos stovejo...na netikit -netikekit...
Dzeimsas
Moderatorius

Žinutės: 3562

2013-02-25 08:38 Atsakyti su citata

deleted rašo:
pirmiausia apie kazkoki euroglasa nieko blogo nesakiau, nes niekad su jais nesusiduriau...rasiau apie stiklu keitimo kokybe apskritai...ta pati galeciau pvz apie signalizaciju montavimo kokybe sakyt: dazniausiai blogai o dar dazniau apgauletini snargliai po vairu prie degimo spynos ir jutiklis kur nors sone...o kokie "stambus" montuotuju vardai ant stiklu priklijuoti buna ir montuotojai su patirtim, ten jauciu irgi priemejai sypsojosi ir garantavo ir salia toookios masinos stovejo...na netikit -netikekit...

apie signalizacijas taip pat reiktu patylek, geram vagiui bet kokia sinalizacija per puse minnutes atjungt juoku darbas, net jei ir i bagazine tu ja montuosi, o vat jei idesi 5 slapukus, tada nebent nutemps bet nenuvarys

2013-02-25 08:57 Atsakyti su citata

Dzeimsas rašo:
deleted rašo:

apie signalizacijas taip pat reiktu patylek, geram vagiui bet kokia sinalizacija per puse minnutes atjungt juoku darbas, net jei ir i bagazine tu ja montuosi, o vat jei idesi 5 slapukus, tada nebent nutemps bet nenuvarys

tai jei pats ardai masinas tai turbut sugebi atskirt kokybiskai iklijuota ar imontuota, nuo padaryto kad padaryt...

slash

Žinutės: 1708

2013-02-25 22:09 Atsakyti su citata

na bet suprask, kad darbu apskritai lygint negalima. visose profesijose atsiras kas padaro normaliai ir kas sugadina.

2013-02-26 18:07 Atsakyti su citata

slash rašo:
na bet suprask, kad darbu apskritai lygint negalima. visose profesijose atsiras kas padaro normaliai ir kas sugadina.

+++

ir deleted, akivaizdu, kad tu renkiesi visad pigiausią variantą, ir visi tokie tau yra prigadinę kažko, dėl to, tu dabar ir stumi, kad niekas nieko nemoka normaliai padaryti.

deleted

2013-02-27 08:03 Atsakyti su citata

robikaz rašo:
slash rašo:

+++

ir deleted, akivaizdu, kad tu renkiesi visad pigiausią variantą, ir visi tokie tau yra prigadinę kažko, dėl to, tu dabar ir stumi, kad niekas nieko nemoka normaliai padaryti.

koki dar pigiausia varianta, kas man ka prigadino?...pabandyk perskaityt is naujo ka sitoj temoj parasiau...kad gera daikta kainavusi pries kelis metus 250 nupirkau uz 50, tai blogai? beje net ne sau...ar tau skaudu kad iklijavimas man kainuoja 15Lt?...kazkodel niekam neuzkliuvo mano sakinys apie "profesionalaus" stiklu pjovimo irankio naudojima?... nes greiciausiai nei mate nei suprato, o cia ir buvo esme, kad tikri profesionalai tyliai graziai netaupydami tos valandos ar dvieju su stygele ispjautu, kad tik ne ibrezimelio ant kebulo nepadaryt...

LordEgra
Klubo narys

Žinutės: 412

2013-02-27 11:30 Atsakyti su citata

deleted rašo:
koki dar pigiausia varianta, kas man ka prigadino?...pabandyk perskaityt is naujo ka sitoj temoj parasiau...kad gera daikta kainavusi pries kelis metus 250 nupirkau uz 50, tai blogai? beje net ne sau...ar tau skaudu kad iklijavimas man kainuoja 15Lt?...kazkodel niekam neuzkliuvo mano sakinys apie "profesionalaus" stiklu pjovimo irankio naudojima?... nes greiciausiai nei mate nei suprato, o cia ir buvo esme, kad tikri profesionalai tyliai graziai netaupydami tos valandos ar dvieju su stygele ispjautu, kad tik ne ibrezimelio ant kebulo nepadaryt...

Labai kvepia profesionaliu pesimizmu, turinčiu bukumo prieskonį. Koks skirtumas su styga pjaus ar su aparatu?.. Kartais dedukas laikrodininkas geriausias tas, kurio rankos taip dreba, kad cigaretės į burną nebepataiko įsidėt. Jei meistras nusipirko prietaisą ir nifiga nerubaet ką tiksliai su juo daryt, tai toks ir meistras. O kitas žino, kad jam tokių prietaisų nereikia, nes tai gal net nepasiteisina. Juolab, kad jeigu jis savo patirties kelią nuo stygelės pradėjo, tai jis jau profas. O kas liečia prietaisus, tai šitame video aiškiai matosi, kad tas įrenginys tikrai cool Smile

Ir per kurią vietą čia tie kėbulo įbrėžimai gali atsirast, tai nelabai suprantu, jei iš salono vidaus pjauna...

Žinutės: 1708

2013-02-27 11:47 Atsakyti su citata

na pamastyk dar karta kurias vietas situo principu galima neigudusia ranka suest. siaip tie, kurie atvaziuodavo imt stiklu, dazniausiai pjaudavo trosu, nors turejo visko.

2013-02-27 22:11 Atsakyti su citata

Laughing na jo ir is kur tie ibrezimai ir ikirtimai...neturiu ka pasakyt Laughing ...tebunie as bukas senoviskas dedukas, bet tikrai tokio daikto nepirkciau...siaip butent equalizer turiu keleta irankiu stiklo pjovimui, dinitrolas jais prekiauja ir ta cool kebulu gadintoja man rode Shocked ...
Vytautas91

Žinutės: 322

2013-09-26 17:52 Atsakyti su citata

Up'inu temą. Žodžiu, skilo stiklas priekis mano Preludui, reikia keisti. Parašiau žinutę į Euroglass ir man atrašė nepasikuklindami, už stiklo keitimą ir patį stiklą užsigiedojo 669lt, čia reali kaina?? Shocked

nj i am

Žinutės: 127

2013-09-27 06:37 Atsakyti su citata

Vytautas91 rašo:
Up'inu temą. Žodžiu, skilo stiklas priekis mano Preludui, reikia keisti. Parašiau žinutę į Euroglass ir man atrašė nepasikuklindami, už stiklo keitimą ir patį stiklą užsigiedojo 669lt, čia reali kaina?? Shocked

Bullshit, radai kur pirkt, pasuk i stiklita, perpus maziau bus Wink

robikaz

2013-09-27 17:05 Atsakyti su citata

Su tomis kainomis taip jau yra, pagal tai ką jie turi sandėliuose ir t.t. Čia yra kaina tokia, nes jie užsakys tau tą stiklą pas gamintoją ir skubiai atvež. Vadinas nieko neturi pas save sandėliuose. Po mėnesio kokio kreiptumeis, gal jau turėtų ir su įdėjimu, ir visa garantija 400 kokie kainuotų ;] Čia yra visiškas laimės dalykas. Tik keista, kad preludej neturi, kaip ir turėtų turėti sandėliuose tų nebrangių stiklų už normalią kainą. Nėra ji jau tokiaa retenybė. Jei skubiai reikia, ieškok dar, tikrai rasi pigiau, bet jei neskubiai, tai dar neskubėk. Skambinkis visur, ieškok visur, rašykis kainas, paskiau po mėnesio pamatysi, kaip tos kainos kinta ;]
Rolizz

Žinutės: 416

2016-03-24 10:43 Atsakyti su citata

Pastebėjau po metų eksplotacijos, kad accordo priekinis stiklas tokiom mikro duobutėm nusėstas (įtariu smėliasroves, kur naudojo tilto turėklams valyti) ir šiaip visas pasibraižęs. Praktiškai galima sakyti, kad žiemos vis daugiau įbrėžimų. Kažkaip keista kai nuo plasmasinio grandklio taip lengvai susibraižo. Mąstau pasikeisti stiklą ir galvoju paklausiu kas yra keitęs 7 gen accordui? Gal naujesnis - atsparesnis?
Evalkas prašo 177 eurų.

Žinutės: 25

2016-03-29 19:43 Atsakyti su citata

zdrf, pasiemiau is evelko

jau daugiau negu pusmetis, accordui5tam, kolkas gerai, dar anuomet tai 150lito atrodo palikau ar 130.. tai

kas del naujo vs senas, tai skaidrutelis stiklas dvejoniu pasirinkime nebekelia po to kai idejo,

ir dar, ziema geriau metaliniais plastikiniais gramdikliaismir aplmai jokiais gramdikliais nesinaudot - braizo, netikejau, bet kapmutyje pabandes is kart ant naujo pasistebi, ant seno ne

ps kauno evelke ir dejo, keitime dalyvaut neteko, bet tik veliau pastebejau kad lauko apdailas tai atgrubnagiskai sukistos, na akivaizdu kad kazkur tvirtinimai buvo pasene, arba nuardant luzo, nesivargino nei hermetizuot nei kaip kitaip sutvirtint, tad is to spesti apie kokybe paties stiklo idejimo nenoriu, bet ir visgi...galim tik isivaizduoti magistralijiam kelyje lietuj pilant ar didesniu greiciu kokios pasekmes ir nauda to vieno kito milimetro atviru angu...

sekmes

Tadas0

Žinutės: 58

2016-03-30 07:28 Atsakyti su citata

Sauliavas rašo:

ir dar, ziema geriau metaliniais plastikiniais gramdikliaismir aplmai jokiais gramdikliais nesinaudot - braizo, netikejau, bet kapmutyje pabandes is kart ant naujo pasistebi, ant seno ne

O tai ką siūlai, jei langas apšalęs ir grandikliais negalima naudotis? Very Happy

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Klausimai/Patarimai
Pereiti Atgal  1, 2, 3  Toliau
Puslapis 23

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
                    © Asociacija "Honda" klubas. Nuo 2002.