img0

Trackday. Petrolhead event by Honda Klubas.

Trackday 2017 sezono 2 etapas. Season finale. Visą informacija apie renginį www.trackday.lt arba Honda klubo Facebook profilyje.
img1

Mūsų remėjai

img2

Prisijunk prie Lietuvos Honda klubo Facebook profilio ir sek naujienas

Taipogi Facebook grupė "Honda klubas" atvira visiems hondiečiams!
Naujienos · Apie klubą · Renginių galerija · Skirk 2% Honda klubui · Forumas · Forumo taisyklės
Registracija    Prisijungimas:  
Forumas
Klubo remėjai
Get the Flash Player to see this rotator.
Prisijungę vartotojai

Gimtadienius švenčia
Civic 8th gen

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Civic/CRX/Integra/Jazz
Autorius Pranešimas
GintasRa

Žinutės: 2

Siųsti asmeninį pranešimą
2017-01-12 19:12 Atsakyti su citata

Sveiki, planuoju vel gryzti prie hondos ir pradejau ziureti 8gen civicus. Kokie varikliai geresnis 2,2d ar 1.8ivtec? Geriau automatas ar mechanine? Pries 8 metus turejau 4gen ir nuo to laiko labai atitolau nuo civicu, todel butu gerai suzinoti jusu nuomones apie situos modelius, pliusus ir minusus Smile aciu is anksto
Julijus

Žinutės: 427

2017-01-13 07:43 Atsakyti su citata

pats turėjau civicą 2,2 dyzelį, viskas ok, tada palakščius su juo, užsimaniau bmw e92 330d Very Happy, paskui suaugau ir grįžau prie accordo 2,2 dtec Very Happy
jei lyginti hondas, tai civico plastmasės buvo prasciausios.

beto neparasei, ko tu tikiesi is pacio automobilio?
civicu dyzeliu berods automatu nebuvo ir tai bus ekonomiskaiusias kuro sanaudomis auto, nei koks 1,4 benzas automatas ar didesnes kubaturos variklis.
Kai turėjau civicą, mano almanachas buvo čia: http://www.civinfo.com/wiki/index.php?title=Main_Page

daug teisybės, ir civicas ir 2,2 hondos dyzelius tikrai turėjo kliurkų, kaip kad sankabos, rattlai sankabų squeekai, neužsiverčiantys veidrodžiai ir pan.
Bet būdama honda, niekada nepavedė.

Jeigu reikėtų grįžt prie civicų, turbūt pirkčiau faceliftą patį paskutinį dieselį. Buvo daryti keli upgreidai, bet berods sankbos taip ir nepatvarkė Smile
Tikrai pirkčiau su šildomomis sėdynemis (gali būti ir odinės), xenonai tikrai gerai šviečia jei patinka interioras tai ir su navigacijos sistema. NE kiek reikia, bet kaip gerai atrodo! Smile

VteCsas

Žinutės: 84

2017-01-13 11:28 Atsakyti su citata

Sveiki,

Asmeniškai man 2.2 yra labai tūpas variklis ir veikia negražiai. Hondos giriamos už benzininius, o 1.8 netgi su automatu yra gavęs daug teigiamų atsiliepimų - gerai suderintas variklio ir pavarų dėžės darbas. Galios pilnai užtenka. 1.4 siūlau net nežiūrėti, nes paspaudus pedalą generuoja tik garsąSmile

Dabar važinėjų su 2.0 148kw, tai daily drivui variklio darbas yra šiek tiek aštrokas, labai staigiai reaguoja. Tačiau šypsena moka pastatyti net ir po 3 metų.

Kokybė yra tikrai aukštesnė už praeitus civicus, tačiau vistiek kibiriukas. Dalys nėra brangios ir agregatai gerai laiko. Nori sedano ar hečbeko?

GintasRa

Žinutės: 2

2017-01-13 19:27 Atsakyti su citata

Hecbeko Smile o benzo labiau kazkodel noriu Smile gal, kad dabar su mazda 6 benzinine vazineju, idomu geresne trauka bus su 1,8 ar su mano 2,0 mazda Smile o xenonai daugumai ju eina ar tik kaikuriems? I ka labiausiai reiketu atrkreipti demesi perkant? Gal yra kazkokios pagrindines ju bedos, ka butu galima pastebeti perkant
Julijus

2017-01-15 16:41 Atsakyti su citata

Vėlgi, nuveini į mano paminėta almanahą, ten bus visos bėdos surašytos, dažniausiai pasitaikiusios

http://www.civinfo.com/wiki/index.php?title=Faults

Xenonai tikrai neina į visus.

BEt jei tu iš small family saloon pereini prie hatchbacko, tai nebent tavo toks noras, bet civicas visame kame bus mažesnis.

VteCsas

Žinutės: 84

2017-01-16 12:52 Atsakyti su citata

1.8 turi gerą pojūtį ir gerą kreivę - bent jau man jis yra labiau "liniar" negu 2.2. Jeigu daugiausią mieste važinėsi tai tikrai benzinas, bet jeigu trasom tada ir dyzelį svarstyti galima.
Tuo labiau eksploatavimo kaštai benzino yra pigesni, negu dyzelio (asmeninė patirtis) -kolegos palaikys mane, kad tokios dalys kaip sankaba ir tt susideda...
Kaip pvz. avensį 2005 1.8 neziną turėjau, tai sankabos komplektas apie 400lt, o dyzeliui 2800...
Savo CRV 2008 2.2 keičiau: dempferinį škyvą (900lt) (taip pat ir civice), purkštukus. Rida 220,000km

Bet variklis 2.2 man asmeniškai veikia tragiškai ant laisvų - tikrai traktorius:)

Jurgis
Klubo narys

Žinutės: 23730

2017-01-16 13:06 Atsakyti su citata

2.2 reikia pirkti tada, kai jau viską kažkas kitas sutavrkė ir nori tiesiog parduot mašiną Laughing

www.wrong.lt - gyvenimas pro akutę
Maikis
Klubo draugas

Žinutės: 8021

2017-01-16 13:53 Atsakyti su citata

Jurgis rašo:
2.2 reikia pirkti tada, kai jau viską kažkas kitas sutavrkė ir nori tiesiog parduot mašiną Laughing

Yra toks variantas, žinau kas parduotų. Very Happy

2017-01-16 14:15 Atsakyti su citata

Kas ten taip blogai su tais varikliais? Kiek aš turėjau civicą, tai tik slystanti sankaba buvo, bet niekad nepavesdavo, nei žiemą nei kada kitą kartą..
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Civic/CRX/Integra/Jazz
Puslapis 11

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
                    © Asociacija "Honda" klubas. Nuo 2002.