img0

Trackday. Petrolhead event by Honda Klubas.

Trackday 2017 sezono 2 etapas. Season finale. Visą informacija apie renginį www.trackday.lt arba Honda klubo Facebook profilyje.
img1

Mūsų remėjai

img2

Prisijunk prie Lietuvos Honda klubo Facebook profilio ir sek naujienas

Taipogi Facebook grupė "Honda klubas" atvira visiems hondiečiams!
Naujienos · Apie klubą · Renginių galerija · Skirk 2% Honda klubui · Forumas · Forumo taisyklės
Registracija    Prisijungimas:  
Forumas
Klubo remėjai
Get the Flash Player to see this rotator.
Prisijungę vartotojai

Gimtadienius švenčia
Honda Accord 2.2 dyzelinas variklio barškėjimas

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Accord/Prelude/Legend
Autorius Pranešimas
Enyo1988

Žinutės: 2

Siųsti asmeninį pranešimą
2016-12-7 06:43 Atsakyti su citata

Sveiki, žinau, kad greičiausiai barška grandinė. Pas mane tas barškėjimas yra jau keturi metai. Kai pradėjo barškėt galvojau važiuosiu kol nutrūks ir į šrotą, bet jau prasukta apie 50tūkst km. Tai gal negrandinė visai barška. Ryte užvedus šalta mažiau girdisi, kai pašyla labiau girdisi ne monotonoškas barškėjimas kairėje variklio pusėje. Čia gal kita bėda?
Tadas0

Žinutės: 58

2016-12-7 07:56 Atsakyti su citata

Gali būti generatorius.
https://www.youtube.com/watch?v=JyHxZBn337o

Pas mane patį ši bėda jau pora metų. Vienu metu tvarkiau, bet iki galo nedatvarkiau ir taip pasiliko Very Happy Pakeičiau į trumpesnį diržą ir generatoriaus guolį, o sankabėlės nepakeičiau, ir nulis naudos liko iš tvarkymo Laughing

toore

Žinutės: 775

2016-12-7 14:45 Atsakyti su citata

Patikslink, ka turi omeny, kairej pusej. Pas mane kaireje puseje (sedint uz vairo) barska smagratis. Irgi saltas labiau nei siltas ir ne monotoniskai. Tai gal ir pas tave?

Žinutės: 58

2016-12-7 15:17 Atsakyti su citata

Jei barška smagratis, tai išmynus sankabą turėtų dingti barškėjimas.
Enyo1988

Žinutės: 2

2016-12-7 15:55 Atsakyti su citata

Kaireje puseje, tai stovint pries atsidarius kapota. Jei grandine barsketu jau butu nutrukusi manau per 4 metus ar dar kas nors nutike. Kaip suzinoti ar grandine ar generatorius ar smagratis cia barska?
Jurgis
Klubo narys

Žinutės: 23730

2016-12-7 16:48 Atsakyti su citata

Enyo1988 rašo:
Kaireje puseje, tai stovint pries atsidarius kapota. Jei grandine barsketu jau butu nutrukusi manau per 4 metus ar dar kas nors nutike. Kaip suzinoti ar grandine ar generatorius ar smagratis cia barska?

Kaip susitarimas pusės automobilyje nusakomos sėdinti už vairo ir žiūrint pro priekinį stikląWink
Just sayin'

www.wrong.lt - gyvenimas pro akutę
Roksiuss

Žinutės: 15

2016-12-29 23:51 Atsakyti su citata

nekuriant naujos temos norėčiau paklausti, ar normalu, kad užgesinant Honda Accord 2,2 i-ctdi variklis subarška? garsas ne smagračio tikrai. kai užvestas barškėjimo nesigirdi, tik užgesinant. Ačiū Smile
Julijus

Žinutės: 427

2017-01-2 19:59 Atsakyti su citata

pamegink užgesinti variklį nuspaudus sankabą ir tada pranešk, ar subarška

manau 100proc, kad smagratis

Roksiuss

2017-01-3 22:09 Atsakyti su citata

Gesinu kiekvieną kartą su sankaba, todėl ir sakau, jog ne smagratyje bėda ko gero bus. Very Happy
Samas
Klubo narys

Žinutės: 2159

2017-01-4 08:42 Atsakyti su citata

o ko ne? sankaba ismini, atpalaiduoji smagrati, gali ir subarsket....

2017-01-4 19:34 Atsakyti su citata

nu bet smagratis ant šalto ir be sankabos girdėtųsi mano nuomone, o čia tik užgesinant toks garsas subarškėjimo, ir gana garsus palyginus. Very Happy
Julijus

Žinutės: 427

2017-01-5 15:35 Atsakyti su citata

Jeigu išjungi variklį nenuspaudęs sankabos ir subarška - smagratis garantuotai.

Vien dėl to, kad jis sukabintas su dėže, ir jis būdamas dviejų masių, varikliui sustojus jis subilda, nes dar inercija likusi greičių dėžėje.

Jei gesini su nuspausta sankaba, tai varikliui sustojus ir smagratis sustoja per daug nesibaladodamas.

Smagračio bėdos dar gali būti esant varikliui ant idle, ir maigant sankaba, bet čia jau labiau išsidėvėjusiam smagračiui tas būdinga.

O ar šiltas ar šaltas variklis - čia labai didelio skirtumo nėra, gi ten tėra tik metalas ir spyruoklės suteptos tirštu tepalu (ale salidolu).

Beto kuo prastesnė smagračio būklė, tuo jis barška vis labiau, maigant sankabą, gesinant varikli su ir nenuspausta sankaba ir perjunginėjant bėgius.
Jei būklė nėra tokia bloga, bet jau link to, jis girdisi ne visada.

Aš savo smagratį taip buvau išdėvėjęs, kad smagresta man pasakė, kad nėra iš ko jį restauruoti, o jis bildėjo maigant sankabą užvestam varikliui ir ant laisvo bėgio, taip pat subarškėdavo nenuspaudus sankabos. Nebarškėjo tik tokiu atveju, jei užgesindavau variklį su nuspausta sankaba.

Roksiuss

2017-02-12 19:46 Atsakyti su citata

Taip ir sakiau, kad mano ateveju tai tikrai nebuvo smagračio subarškėjimas... turėdamas laisvo laiko savaitgalį pasikrapščiau ir radau beveik nupuvusią bakelio apsaugą, kuri ir skleidė tą nemalonų barškesį užgesinant variklį. Very Happy pridedu foto

25327

Žinutės: 20

2018-01-9 11:34 Atsakyti su citata

Roksiuss rašo:
Taip ir sakiau, kad mano ateveju tai tikrai nebuvo smagračio subarškėjimas... turėdamas laisvo laiko savaitgalį pasikrapščiau ir radau beveik nupuvusią bakelio apsaugą, kuri ir skleidė tą nemalonų barškesį užgesinant variklį. Very Happy pridedu foto

pridedant prie to pačio, man ir barškėdavo įkiriai užgesinant. pas mane buvo paskutinis duslintuvo laikiklis Very Happy servise pasakė, jei jį pakeisim, ale po 1 metų vėl atvažiuosi, o aš durną mintį pabandžiau, wd supučiau ir bėdos kaip nėra Smile

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Accord/Prelude/Legend
Puslapis 11

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
                    © Asociacija "Honda" klubas. Nuo 2002.