img0

Trackday. Petrolhead event by Honda Klubas.

Trackday 2017 sezono 2 etapas. Season finale. Visą informacija apie renginį www.trackday.lt arba Honda klubo Facebook profilyje.
img1

Mūsų remėjai

img2

Prisijunk prie Lietuvos Honda klubo Facebook profilio ir sek naujienas

Taipogi Facebook grupė "Honda klubas" atvira visiems hondiečiams!
Naujienos · Apie klubą · Renginių galerija · Skirk 2% Honda klubui · Forumas · Forumo taisyklės
Registracija    Prisijungimas:  
Forumas
Klubo remėjai
Get the Flash Player to see this rotator.
Prisijungę vartotojai

Gimtadienius švenčia
Girgzda sankabos pedalas
Pereiti 1, 2  Toliau

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Klausimai/Patarimai
Autorius Pranešimas
brownsun

Žinutės: 133

Siųsti asmeninį pranešimą
2012-07-11 11:18 Atsakyti su citata

CTR -7gen ir FRV - abiejose girgzda sankabos pedalas. Buvau nulindes prie koju ir pripurskiau kur tik imanoma WD40 , bet tai nepadejo.
Gal kas zinot , kaip sprest sia problema?

Žinutės: 1725

2012-07-11 11:31 Atsakyti su citata

brownsun rašo:
CTR -7gen ir FRV - abiejose girgzda sankabos pedalas. Buvau nulindes prie koju ir pripurskiau kur tik imanoma WD40 , bet tai nepadejo.
Gal kas zinot , kaip sprest sia problema?

keisti pati cilindriuka jeigu normalus tepimas nepadeda, isdyla ten - pursk nepurskes to WD40 - be to jis visai netinkamas tokiems dalykams. Tirstu spec tepaliuku reikia susitepti.

igariox_clone

Žinutės: 295

2012-07-11 15:09 Atsakyti su citata

pas mane irgi jau treti metai karts nuo karto pagirgžda, galvojau spyruoklė pedalo Very Happy

Žinutės: 131

2012-07-11 18:59 Atsakyti su citata

HAS irgi ilgai girgzdejo kol radau kur purksti Very Happy Maniskes sankabos girgzdejima sekmingiausiai vistik WD40 slopina. Purksti reikia uzmovus prie WD40 buteliuko esanti "prailgintuva" i tarpeli kur sankabos pedalas per "pirsta" (ar kaip ji pavadinti) stumdo cilindro stumokliuka. Priejimas purskimui ne pats patogiausias.
Omidas

Žinutės: 4

2012-07-17 13:38 Atsakyti su citata

2007m, Civic Type-r, taip pat girgzda sankabos pedalas.
Klausiau meistru - sako neapsimoka kazka daryt, aceit visu hondu liga ir tepk netepes, nepades.
Butu smagu jei kas paneigtu si pasakyma.. Rolling Eyes

Žinutės: 680

2012-07-17 13:41 Atsakyti su citata

Aš iš tikro tai pirmą kartą išgirdau dabar, kad kažkam girgžda jis ;] čia gal naujesnių biški hondų liga, bet nemanau, kad čia išvis liga. Kad mes paneigsim tai, tai tau nuo to nenustos jis girgždėt, teks kanors daryti Very Happy
Omidas

2012-07-17 14:01 Atsakyti su citata

esme tame, kad mamos 2002 civic'as irgi su girgdancia sankaba, o 2002 metu jau nebe tokia ir nauja honda Smile

Žinutės: 144

2012-07-17 14:37 Atsakyti su citata

Pas mane kažkas panašaus irgi yra bet labiau girdisi ne girgždėjimas, o kažkoks trakštėlijimas išminant sankaba( kažkur vidury proceso). Be to arba aš jau buvau pripratęs arba žiema tas garsas buvo dingęs Nors kai orai atšilo ir vėl tai girdžiu ir net jaučiasi per koja, aišku biški tai nervina, bet ką padarysi... Rolling Eyes
Rokasj

Žinutės: 150

2012-07-17 16:49 Atsakyti su citata

mano HAS 06 metu - nesenai pradejo girgzdeti. biesina nesveikai, ir jauciasi kad grynai syruokle ar tai kazkur vyiai (tikrai ne is po kapoto). Bet nezinau kur ir kuo tepti. kazkokia nesamone.

Žinutės: 2680

2012-07-17 18:07 Atsakyti su citata

Girgždėjimas - labai paprastai išsprendžiama bėda, BackOFF'as gali paliudyti Wink Taip pat buvo įsitikinęs kad girgžda pagrindinis sankabos cilindriukas ir norėjo kad parduočiau naują. Įtikinau kad jo jam nereikia suteptęs darbinio cilindriuko (detalė nr20)
http://japancars.ru/image/cache/epc_honda/33081-1056x527.gif

ir sankabos šakutės (detalė nr4)
http://japancars.ru/image/cache/epc_honda/33229-1056x527.gif

sąlyčio vietą.
Liksite maloniai nustebę Wink

WD visiškai netinkamas. Naudokite kur kas tirštesnį. Lirostoje turime Neste OH grease - tepalas su kalciu, puikiai apsaugo nuo korozijos ir yra be galo lipnus. Pravers ne tik trinties vietoms sutepti, bet ir pakabos varžtų sutepimui.

Paskutinį kartą redagavo Dolphin, 2014-02-9 22:39. Redaguota 1 kartą
Omidas

2012-07-18 07:29 Atsakyti su citata

Puiku, instrukcija atspausdinta, nuvesiu meistrui.
Dekuj dolphin

2012-07-25 23:28 Atsakyti su citata

Padėjo kam nors?

Žinutės: 22

2012-07-30 21:24 Atsakyti su citata

Pas mane ir girgzdejo, meistras apziurejo, na ir pasake, kad cia ne cilindriuke problema, paprasciausiai ne su WD, o su kitokia chemija (raudonas flakonas, nezinau kas tai buvo Smile ) pripurske giliai po pedu, dabar tylu ir ramu, kol kas Smile Siaip meistras pasiule dar viena varianta, nuimt visa pedala, ir pamerkyt tepale Smile
pavlo

Žinutės: 26

2014-02-9 16:45 Atsakyti su citata

Atsiprasau uz senos temos prikelima, ar galetu kazkas vel ideti Dolphin'o idetas nuorodas i schemas? Senos nebeveikia.
Dolphin
Klubo narys

2014-02-9 22:39 Atsakyti su citata

Atnaujinau nuorodas.

Žinutės: 451

2014-02-9 23:42 Atsakyti su citata

Pas man akorde 2006'tu gizgzdejo, pagirgzdejo pora menesiu ir praejo...
pavlo

Žinutės: 26

2014-02-10 18:47 Atsakyti su citata

Aciu, Dolphin. Smile
Sh4xx

Žinutės: 70

2014-02-13 22:50 Atsakyti su citata

Pas mane tai cypia kai iminu ir isminu , ir nezinau kas galibut , HAS 5gen
saulon

Žinutės: 33

2014-02-21 09:11 Atsakyti su citata

Citata:
HAS irgi ilgai girgzdejo kol radau kur purksti Very Happy Maniskes sankabos girgzdejima sekmingiausiai vistik WD40 slopina. Purksti reikia uzmovus prie WD40 buteliuko esanti "prailgintuva" i tarpeli kur sankabos pedalas per "pirsta" (ar kaip ji pavadinti) stumdo cilindro stumokliuka. Priejimas purskimui ne pats patogiausias.

Žiauriai nervinantis dalykas. Irgi purškiu šioje vietoje. HAS 7gen.
Nippon auto pasiūlė keisti cilindriuką, nes jokie tepimai nepadės. Kaina - ~1000 Lt. Acura - už ~300-400 Lt.
Išbandžiau n rūšių tepalų. Purškiamus ličio, tepamus ličio, paprastą variklio alyvą (padėjo ilgiausiai), švirkštu bandžiau įstumti tirštą ličio pagrindu tepalą, stabdžių skystį, WD. Visos priemonės važiuojant Vilniaus kamščiuose pasiteisindavo iki savaitės.
Tuomet pradėjau naudoti šautuvų tepimui skirtą purškiamą tepalą. Laiko ilgiausiai. Bet maždaug kas 2 sav. reikia supurkšti. Blogiausia, kad priėjimas labai nekoks, o tas šautuvo tepalas dar ir su trumpu vamzdeliu, įspaudus pėdalą sunku pataikyti tarp piršto ir cilindriuko.
Problema dar paaštrėja ir greičiau pradeda girgždėti, kai per šalčius šildymą gerai atsuki ir nukreipi į kojas - išdžiovina, matyt, tepalą.

brownsun

Žinutės: 133

2015-05-14 12:15 Atsakyti su citata

Dolphin rašo:
Girgždėjimas - labai paprastai išsprendžiama bėda, BackOFF'as gali paliudyti Wink Taip pat buvo įsitikinęs kad girgžda pagrindinis sankabos cilindriukas ir norėjo kad parduočiau naują. Įtikinau kad jo jam nereikia suteptęs darbinio cilindriuko (detalė nr20)
http://japancars.ru/image/cache/epc_honda/33081-1056x527.gif

ir sankabos šakutės (detalė nr4)
http://japancars.ru/image/cache/epc_honda/33229-1056x527.gif

sąlyčio vietą.
Liksite maloniai nustebę Wink

WD visiškai netinkamas. Naudokite kur kas tirštesnį. Lirostoje turime Neste OH grease - tepalas su kalciu, puikiai apsaugo nuo korozijos ir yra be galo lipnus. Pravers ne tik trinties vietoms sutepti, bet ir pakabos varžtų sutepimui.

Mano atveju yra abi problemos ir girgžda dviejose vietose - tiek sankabos viduje, tiek ir stumokliuko strypas. Pastaroji problema šalinasi papurškus tepalo ant stypo, o girgždesys sankaboje girdimas silpniau ir ne visada.

Žinutės: 25

2015-06-16 10:47 Atsakyti su citata

Pas mane, kaip pas Andr1us, ne girgždėjimas, bet trektštelėjimas vienas būna ties tam tikra pozicija. Irgi galvojau, kad spyruoklė tą trekšt sukelia.
laimis.laucius

Žinutės: 185

2015-12-2 13:56 Atsakyti su citata

Na ar kas nors pilnai išsprendė šią problemą??nes man tepimas padeda ilgiausiai 1d...
NEvaldas

Žinutės: 112

2015-12-2 14:29 Atsakyti su citata

Jei 1d padeda, tai arba keisk tepalą, arba daugiau jo naudok, arba keisk cilindriuką.
laimis.laucius

Žinutės: 185

2015-12-5 16:17 Atsakyti su citata

Tai, kad tas keitimas kiek skaičiau nelabai padeda,,, po mėnesio kito vėl pradeda girgždėti, o kaina keitimo tai nevaikiška....
zmejus

Žinutės: 3

2016-08-18 18:52 Atsakyti su citata

Honda civic 7 Gen, irgi girgždejo Smile
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Klausimai/Patarimai
Pereiti 1, 2  Toliau
Puslapis 12

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
                    © Asociacija "Honda" klubas. Nuo 2002.