img0

Trackday. Petrolhead event by Honda Klubas.

Trackday 2017 sezono 2 etapas. Season finale. Visą informacija apie renginį www.trackday.lt arba Honda klubo Facebook profilyje.
img1

Mūsų remėjai

img2

Prisijunk prie Lietuvos Honda klubo Facebook profilio ir sek naujienas

Taipogi Facebook grupė "Honda klubas" atvira visiems hondiečiams!
Naujienos · Apie klubą · Renginių galerija · Skirk 2% Honda klubui · Forumas · Forumo taisyklės
Registracija    Prisijungimas:  
Forumas
Klubo remėjai
Get the Flash Player to see this rotator.
Prisijungę vartotojai

Gimtadienius švenčia
Del civic 5gen pavaru svirties.

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Civic/CRX/Integra/Jazz
Autorius Pranešimas
Egis

Žinutės: 1680

Siųsti asmeninį pranešimą
2008-10-31 22:46 Atsakyti su citata

Tokia beda, yra pavaru svirtis, is apacios ta guma suplyso ir pritrauke purvo, surudijo obuoliukas gelezinis tas ir pan. Dabar svirtis tabaluojasi i visas puses. imetus sakykim 3 pavara, gali judint svirti i visas puses ir nesuprasi ar ten 1, 3 ar 5 pavara. bandziau restoruot bet efektas tas, kad sunkiau svirtis vaiksto, bet vistiek plevesuoja.
Klausimas: ka daryti? kur butu galima nusipirkti sita detale? kataloge nemaciau. ar verciau ieskoti shrote? o gal galima ja kaip nors sutvarkyt?
Aciu uz atsakymus (protingus)

Žinutės: 3562

2008-10-31 23:20 Atsakyti su citata

ne tame cia beda greiciausiai cia vienos is traukiu kur prie dezes yra lankstai jie ir issideveje

2008-11-1 09:59 Atsakyti su citata

Ta prasme tos gumos kur traukiu galuose persikisa issidevejusios?

Žinutės: 511

2008-11-12 15:50 Atsakyti su citata

jei radai buda issprest problema prasau, aprasyk, nes pas mane ta pati problema Wink

2008-11-12 16:44 Atsakyti su citata

Issprendziau problema. Palindau po masina, atsisukau traukes, paziurejau ju klibejima ir pan. Problema buvo toje vietoje kur raicegas jungiasi su trauke, ten isnerus trauke yra tokia ivore (mazas metalinis vamzdelis per kuri persikisa varztas, bent pas mane) tai jis man buvo truputi per ilgas, ir tai neleido normaliai priverzti traukes, taigi siek tiek ji patrumpinau, ir dar is skardos padariau ivore (toki kaip zieda) i ta zieduka imoviau ta vamzdeli. ir pridejus trauke, gerai susiverze, jokio klibejimo dabar. Jauciu nieko nesupratai nes as nesupratau Very Happy

2008-11-12 16:59 Atsakyti su citata

supratau tik tiek, kad suprasiu, tik kai palysiu po masina ir pradesiu isrinkinet ta obuoly Very Happy

Žinutės: 331

2008-11-12 18:41 Atsakyti su citata

pas mene 4gen maskatuojas ale bil isimeta saiba ir gerai dar nebuvo kad nepataikiciau begio. tai manau kad dar nestipriai pradile Very Happy pirma pakaba reikia suatvarkyt
Egis

2008-11-12 18:44 Atsakyti su citata

Frixas rašo:
supratau tik tiek, kad suprasiu, tik kai palysiu po masina ir pradesiu isrinkinet ta obuoly Very Happy

as irgi galvojau kad pats obuoliukas kaltas nes pas mane gumos suplysusios ir ziurejau surudijes jis, bet beda buvo ties alkune ta, kur raiciagas jungiasi su begiu trauke Smile ten isdile buvo jau viskas Smile

2008-11-12 19:01 Atsakyti su citata

Egisss rašo:
Frixas rašo:

as irgi galvojau kad pats obuoliukas kaltas nes pas mane gumos suplysusios ir ziurejau surudijes jis, bet beda buvo ties alkune ta, kur raiciagas jungiasi su begiu trauke Smile ten isdile buvo jau viskas Smile

Na turesiu laiko, pasikrapstysiu, gal ir man pavyks ka nors primyslit Wink dekuj!

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
                    © Asociacija "Honda" klubas. Nuo 2002.