img0

Trackday. Petrolhead event by Honda Klubas.

Trackday 2017 sezono 2 etapas. Season finale. Visą informacija apie renginį www.trackday.lt arba Honda klubo Facebook profilyje.
img1

Mūsų remėjai

img2

Prisijunk prie Lietuvos Honda klubo Facebook profilio ir sek naujienas

Taipogi Facebook grupė "Honda klubas" atvira visiems hondiečiams!
Naujienos · Apie klubą · Renginių galerija · Skirk 2% Honda klubui · Forumas · Forumo taisyklės
Registracija    Prisijungimas:  
Forumas
Klubo remėjai
Get the Flash Player to see this rotator.
Prisijungę vartotojai

Gimtadienius švenčia
VII 2.2 i-ctdi dideles sanaudos, vedimosi problemos

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Accord/Prelude/Legend
Autorius Pranešimas
25327

Žinutės: 20

Siųsti asmeninį pranešimą
2019-07-27 20:26 Atsakyti su citata

Sveiki, turiu bedu su accordu, kuriu niekas neranda. Auto VII FL 2007 m., 2.2 i-ctdi. Pirmiausia tai ji man sunkokai vedasi nesvarbu ar silta ar salta. Diagnostikos nieko nerodo, buvo jungta ne viena. Sunku nupasakot, kas negerai, bet girdejau kaip kiti vedasi, tai su maniskiu tikrai kazkas negerai. Paciu vedimo metu jis atrodo kaip springsta, buna, kad vedasi normaliai. Kadangi nieko nerado, sako starteris kaltas? Tikriausiai reikia nuvest patikrai? Tiesa, nors nieko kompas nerode, pakeiciau paskirstymo veleno davikli, reikalai pagerejo, nors ne iki galo, dar nevisai graziai vedasi.
Antra, tai dideles kuro sanaudos. Misrus iseina apie 9, pilnu baku iki lemputes nuvaziuoju 600 km, kartais 700km. Trasoj 60-70% mieste ~30%. Pagal mane kaip dyzeliui tai mazai, chebra sako po 900 nuvaziuoja. Kuro filtra pakeites, pirkau autoaibej championa, sake geresnis, pralaidesnis. Girdejau, kad jis gali buti kaltas? Nippone 50 euru originalus, nezinau ar bandyt ten pirkt? Pakeitus filtra, gal ir vedimosi bedos susitvarkytu.
Trecia, tai sukelus apsukas ir atleidus gaza, masina lieka “uzsigazavus”, ta prasme apsukos ne iskarto krenta, pas kitus matau, kad krenta iskarto. Gal su gazo padeties davikliu beda? Gal cia visa kartu susije?
Kaip pas jus gazo pedalas? Nes pas mane jis turi laisvumo, kazkur apie puse cm. Galima pavadinti kad tam depazone tabaluoja, o tik tada jau reaguoja apsukos, ar pas jur irgi taip?
Paskutinis pastebejimas, retkarciais vediko metu ismeta checka beroc abso. Ne visada, bet kartais buna. Klaida jokia sake nelikus, bet idomu del ko meta, kazkas vistiek pagal mane negerai.
Gal turit kokiu pamastymu? Kaip ir smulkmenos, bet nervuoja, norisi, kad butu viskas tvarkoj Confused

Julijus

Žinutės: 424

2019-07-27 21:27 Atsakyti su citata

o kokia diagnostiak buvo jungta? HDS?
25327

2019-07-28 08:06 Atsakyti su citata

Buvo junkta ir nippone, tai tikriausiai, kad hds, o kitur negaliu nepasakyt ka naudojo. Teke girdet, kad su daugeliu neina pasijunkt prie variklio, sako reikia gero bosho, nezinau kiek teisybes.
sharyto

Žinutės: 534

2019-07-28 20:51 Atsakyti su citata

visu pirma ziuret forsunkiu darba , korekcijas , esu tikras kad kazkuri perpila tiesiog , paprasciau ziuret korekcija snei vezt ant stendo ir gerokai pigiau
25327

2019-07-29 06:03 Atsakyti su citata

Kokiu budu paziuret ju korekcijas? Diagnostikos metu prasiau, kad paziuretu, sake viskas normos ribose. Abratkes dar ziurejo, visos idealios. Vienam servise kai buvau, po siu dalyku sako nu kiek matau ale viskas ok, tai nebent lupt purkstukus ir jau ant stendo statyt.
Julijus

2019-07-29 12:19 Atsakyti su citata

abratke pasizuret su kolbom gali pats, mazai arba nieko neturi grazinti vedimo metu.

There should not normally be any fuel collected in receptacles during engine cranking.

Example of acceptable leak back value with engine idling: approx. 20ml per injector over a 2 min period.

sharyto

2019-07-29 16:09 Atsakyti su citata

duodi gazu gerai ir kas nors vaziuoja is galo, ziuri koks dumingumas , esant juodam dumui ir ne redlaine tai purkstuku kalte itksliau kazkurio, isvalyt oro srauto matuokle , diagnostika pajungius vaziuot ziuret faktines sanaudas , antr laisvu be ac 5-7 gr
25327

2019-07-29 17:04 Atsakyti su citata

abratkes va ka rode. sake praktiskai idealiai, as ir taip galvoju, panasu, kad su tuo viskas gerai.

varant techa ir siaip vaziuojant per veidrodeli jokio dumo nesimato. o su diagnostika nebezinau ir kur nuvaryt, kiek variau, buvo prasyta, kad realius parametrus ir pan ziuretu, o ne tik paziuret ar yra kokiu klaidu. veiksmas Vilniuj, tai kazin kas rimta diagnostika padarytu

25327

2019-07-30 18:31 Atsakyti su citata

randu info, kad ant reilo is galo stovintis slegio voztuvas gali buti kaltas ir daznai buna kaltas del kurimosi problemu, kai nebelaiko slegio. taciau man ji keite pries metus, tada su vedimusi buvo tos pacios bedos, po voztuvo pakeitimo masina pasidare lyg gyvesne, o del kurimosi ir nepamenu ar buvo pokyciai ar ne. gali buti, kad vel voztuvas kaltas? arba kaip minejo kazkuris kolega, purkstukas kuris jau eina anapilin? kadangi klaidu jokiu nemeta, tenka fantazuot, kas cia gali buti.. beda, kad nerandu, kas normalia diagnostika padarytu, pasijungus ir padarius test drive'a manau, beda pasimatytu kur kas negerai ir ko truksta
sharyto

2019-07-30 21:43 Atsakyti su citata

kita savaite galeciau pasiziuret ka ten rodo kompas , stebuklu nebuna siuo atveju, atgalinis kaltas del vedimosi tai ramiai, del sanaudu abejociau, cia skaitosi avarinio slegio numetimo voztuvas
25327

2019-07-31 05:21 Atsakyti su citata

Brukstelk man tada zinute, kai tu galesi, pabandytume suderint del laiko kada galetum paziuret
Hrondas

Žinutės: 15

2019-08-5 18:37 Atsakyti su citata

dėl Filtro tai buvo atvejis kai bandė pakeist BluePrintu ar Febi ir auto nustojo išvis kurtis, bandė dar Knecht dėt su tuo užsikurdavo, bet reikėdavo gerai ilgiau pasukt. Galiausiai buvo pastatytas Mann tai problemos kaip ir išsiprendė.
Neseniai ėjo TA tai buvo daug kas keičiama - diskai, kaladės, naujos padangos, diržas, tepalai ir filtrai. Tame tarpe ir kuro, paėmiau Bosh ir tikrai džiaugiuosi, jei neklystu Nipone irgi Bosho , tik pas juos žymiai brangiau, nes ten su kažkokiais sertifikatais hondos eina. Tai permokėt man atrodo nėra verta.
Kas liečia sąnaudas tai 70/30 su baku tikrai 1000 nuvažiuoju kartais lemputė užsidega, kartais ne, greičiausiai nuo degalinės priklauso, bet su kuriose piltu kuru daugiau nevažiuoju tikrai neieškojau sliekų. Saliarka visada pilu paprastą, ne tą pagerintą, tapkę irgi mėgstu paspaust, važiuojant pensininko rėžimu sąnaudos kažkur ~1L mažesnės, bet dėl tiek galvos sukt nemanau, kad verta.

25327

2019-08-6 06:36 Atsakyti su citata

Del kurimosi keisiu filtra, ziuresiu ar pasikeis. Dekuj uz issamia info ar tai. Imsiu ir as bosha. O del sanaudu, kaip ir buvau minejes, jau baisu ir vaziuot, kaip su benzinu. Dabar pravaziuota 600 km ir tuoj lempute isiziebs. Ir kas svarbiausia, niekas nieko neranda
Julijus

2019-08-6 06:50 Atsakyti su citata

Man tai siaip keista, kad nuo kuro filtro gali nesikurti. Tai nera kazkoks high tech device, tai paprastas folijos indelis su popieriumi, end of story Very Happy

Apskritai jei kokybe ziuret filtru, tai kuo pigesnis filtras - tai tuo maziau medziagu jam sunaudojama pagaminti:
skarbonke buna plonesne, popieriaus maziau, jis labiau koretas...
Ko pasekoje - su pigesniu filtru turetu "kurtis" net lengviau, nei su kokybisku ir labai tankiu filtru.

Keiciant filtra, gali buti nenuorinta (CTDI varikliai, kiek zinau neturi self prime, tai reik uzpumpuot), tai normalu, kad pakeistus filtra ir nepumpavus - reiketu ilgai sukti, kol uzsikurs. Jei isvis uzsikurs.

Kas liecia nippono ar boscho filtrus, tai taip pat nera rocket science:
visi filtrai hondos (jei tai gamina boshcas/mannas ar kas kita) turi praieiti hondos quality controla, ir jei jie praeina uzdeda hondos zenkliuka, o dar zinant kad visi prekes zenklai turi verte, tai prie filtro kainos dar dvi kainos prisilpdo (quality controllas + honda trademark'as), taigi kainos isaugimas yra argumentuotas, bet ar vertas - spresti jums. Visi aftermarketai sako, kad atitinka oem, to turetu uztekti, nes jie pagamina identiskai, ka siuncia hondai, tik honda ju netikrina ir tiek.

Hrondas

Žinutės: 15

2019-08-6 18:22 Atsakyti su citata

Julijus rašo:
Man tai siaip keista, kad nuo kuro filtro gali nesikurti. Tai nera kazkoks high tech device, tai paprastas folijos indelis su popieriumi, end of story Very Happy

Keiciant filtra, gali buti nenuorinta (CTDI varikliai, kiek zinau neturi self prime, tai reik uzpumpuot), tai normalu, kad pakeistus filtra ir nepumpavus - reiketu ilgai sukti, kol uzsikurs. Jei isvis uzsikurs.

Nu aš irgi galvojau, kad kuro filtras tik degalams filtruot, kad neužkimštum purkštukų. Ne self prime ir ta pompa ten labai nevietoj stovi, prieit maišo, bet va buvo toks atvejis, gal ir neužpumpavo normaliai arba iš 3 karto tik pavyko Laughing Ant bosho stovi kaip supratau 2 sklendės orui išeit viršuj ir apačioj, gal pas kitus gamintojus yra tik 1, todėl sunkiau nuorint normaliai ir užtai kyla problemos su užvedimu. Nemačiau kaip keitė, tai negaliu pasakyt, bet net ir visiški šiknarankiai turėtų sugebėt kuro filtrą pakeist ir užkurt auto greičiau nei per 3dienas Very Happy kita vertus paskui po forumus paskaičius buvo nemažai legendų, kad šitas motoras nevisus filtrus mėgsta.

POWER

Žinutės: 372

2019-08-7 17:40 Atsakyti su citata

Vava, dėl to aš per 5 metus (100kkm) ir nekeičiau kuro filtro nė karto. Bijau, kad blogiau nebūtųVery HappyVery Happy
Nes kaip vedėsi nuo pirkimo gerai, taip ir toliau vedasi:)Smile

POWER

Žinutės: 372

2019-08-7 17:41 Atsakyti su citata

kitas niuansas:
o kaip buvo prieš tai? vedėsi gerai? po kokių remontų pardėjo nesikurt gerai?
ar tokie simptomai kamuoja nuo pat pirkimo?

25327

2019-08-7 18:15 Atsakyti su citata

Praktiškai nuo pat pirkimo. Is pradziu gal nesupratau, kad ne viskas gerai, pirmas japonas. Bet atsirado pora draugu kurie irgi su accordu vaziuoja nu ir ziuriu, kad pas juos visai kitaip, kur kas svelniau ir maloniau kuriasi. Del to pradejau dometis kame bedos
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Accord/Prelude/Legend
Puslapis 11

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
                    © Asociacija "Honda" klubas. Nuo 2002.