img0

Trackday. Petrolhead event by Honda Klubas.

Trackday 2017 sezono 2 etapas. Season finale. Visą informacija apie renginį www.trackday.lt arba Honda klubo Facebook profilyje.
img1

Mūsų remėjai

img2

Prisijunk prie Lietuvos Honda klubo Facebook profilio ir sek naujienas

Taipogi Facebook grupė "Honda klubas" atvira visiems hondiečiams!
Naujienos · Apie klubą · Renginių galerija · Skirk 2% Honda klubui · Forumas · Forumo taisyklės
Registracija    Prisijungimas:  
Forumas
Klubo remėjai
Get the Flash Player to see this rotator.
Prisijungę vartotojai

Gimtadienius švenčia
nedirba cilindras d15z6

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Klausimai/Patarimai
Autorius Pranešimas
Vince

Žinutės: 7

Siųsti asmeninį pranešimą
2016-08-20 09:50 Atsakyti su citata

Sveiki, taigi kaip iš pavadinimo supratot turiu civic su d15z6 varikliu kuris pradėjo dirbti 3 cilindrais ir nežinau kaip tai sutvarkyti. Gal čia kas tures kokių pasiūlymų. Pradžiai pasikeičiau žvakes- nepadėjo. Žvaklaidziai geri. Kibirkštis yra. Buvau nuėmes kuro magistralę su purkštukais, viska pravaliau, pradzioje atrodė, kad viskas bus dėl blogo purkštuko, bet niekas nepasikeite net ir apkeitus dirbancio ir nedirbancio cilindrų purkštukus. Nuėmiau paskirstytojo dangtelį, viskas atrodo švaru, tarpinė sveika, kontaktai neapsinešę. Kompresija visuose vienoda. Kur dar ieškot bėdos sprendimo? Rolling Eyes P.S čia mano pirmas auto ir pirmas gedimas tai visame šitame aš visiškai zalias Laughing
origami

Žinutės: 182

2016-08-21 19:29 Atsakyti su citata

Svarbiausia kad kompresija visuose vienoda, visa kita išsprendžiama Very Happy
Vince

2016-08-22 15:25 Atsakyti su citata

Uzsisakiau nauja paskirstytojo dangteli skriejika ir zvaklaidzius. Laikau sukryziaves pirstus, kad viskas nebutu veltui Laughing
Vince

2016-08-27 11:55 Atsakyti su citata

Jokio rezultato pakeistos dalys nedave Mad
Dolphin
Klubo narys

Žinutės: 2680

2016-08-30 16:48 Atsakyti su citata

Visi purkštukai gauna impulsą? Ką tik turėjau atvejį, kai buvo lūžęs laidas prie pat purkštuko fiškės. Kad patikrinti gali atjunginėti purkštukų fiškes. Kai atjungsi neveikiantį, variklio darbas nepasikeis. Prašom.

Administratorius

Žinutės: 1273

2016-08-31 10:50 Atsakyti su citata

EGR vožtuvas yra?
Nedirba pirmas cilindras?
Man su accord taip buvo, tai egr buvo kaltas, na aš kaltas, kad jį sugadinau, o tada jau nedirbo cilindras.
http://s150.photobucket.com/user/djdosile/media/P8134882.jpg.html
Tikrink, ar vakumai pajungti ir nekiauri tame daikte po kaire, kur prie kuro bėgelio.

CB3 - H22 daily - sold
BPE - Legacy H6 spec B daily - sold
AP1 - Dynami:T Track animal
E10 - BMW 1602 K-swap - SLOW project
FA5 - Expensive daily (K20/K24 hybrid)
Vince

2017-02-4 17:14 Atsakyti su citata

Taigi praėjo šiek tiek laiko, kivis dulkėjo garaže, kadangi arteja sezonas nutariau vėl pradėti aiškintis ko gi nenori tas cilindras dirbt Very Happy kaip ir sakiau esu naujokas siuose reikaluose tai pasirodo ankščiau ieškodamas ko jis man nedirba suklydau Laughing Cilindras negauna kibirkšties! Kiti cilindrai gauna skierka viskas tvarkoj, skriejikas naujas dangtelis taip pat, ar gali būti kad kaltas pats paskirstytojas? Yra būdu kaip tai išsiaiškinti ar tiesiog bandyt dėt kitą?

Kas pasirodė labai keista, tai, kad anksčiau nedirbo antras cilindras žiūrint nuo vairuotojo, o dabar trečias Laughing Problema tikrai kazkur elektroj Sad pasidomėjau, kad d15z6 variklis eidavo tik 6gen, o pas mane 5gen, tai viskas yra swapinta . Pirkdamas jį nič nieko nesupratau apie tai, galvojau naujas variklis tai privalumas... Embarassed

EGR kažkada buvo, bet atjungtas.

Egis

Žinutės: 1680

2017-02-5 17:13 Atsakyti su citata

Jeigu kituose yra kibirkštis, tai turėtų būti kalta žvakė arba laidas. Na dar labai labai gal, kad dangteliui kažkas.

2017-02-5 17:38 Atsakyti su citata

kas blogiausia kad visa tai pakeiciau..zvakes laidus dangteli skriejika Crying or Very sad
Egis

Žinutės: 1680

2017-02-5 18:31 Atsakyti su citata

Stebuklų nebūna. Jeigu problema tikrai su uždegimu ir paskirstytojas tikrai duoda kibirkštį, lieka, kaip minėjau, laidai arba žvakės. Nes paskirstytojas iš vieno taško dalina visiems, tai negali būt, kad vienam nekliūna būtent iš paskirstytojo, nebent dangtelis blogas. Laidus normaliai su testeriu pasitikrink kaip manualas nurodo. Jei jie gražiai atrodo, nereiškia, kad jie veikia gerai. Žvakes mėgink sukeist, gal pakliuvus kokia neveikianti.

Žinutės: 23730

2017-02-6 09:28 Atsakyti su citata

Dangtelio bėda.

www.wrong.lt - gyvenimas pro akutę
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Klausimai/Patarimai
Puslapis 11

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
                    © Asociacija "Honda" klubas. Nuo 2002.