img0

Trackday. Petrolhead event by Honda Klubas.

Trackday 2017 sezono 2 etapas. Season finale. Visą informacija apie renginį www.trackday.lt arba Honda klubo Facebook profilyje.
img1

Mūsų remėjai

img2

Prisijunk prie Lietuvos Honda klubo Facebook profilio ir sek naujienas

Taipogi Facebook grupė "Honda klubas" atvira visiems hondiečiams!
Naujienos · Apie klubą · Renginių galerija · Skirk 2% Honda klubui · Forumas · Forumo taisyklės
Registracija    Prisijungimas:  
Forumas
Klubo remėjai
Get the Flash Player to see this rotator.
Prisijungę vartotojai

Gimtadienius švenčia
Bendros viso forumo taisykles

 
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Ligoninė
Autorius Pranešimas
Jurgis
Klubo narys


Žinutės: 23730
Miestas: Vilnius/Kaunas

Siųsti asmeninį pranešimą
2011-03-1 10:20 Atsakyti su citata

1. Registracija. Asmeninė vartotojo informacija.
1.1 Duomenys (vardas, pavardė, gimimo metai, telefono numeris bei el. pašto adresas), pateikti pildant registracijos formą www.hondaklubas.com, turi būti atitinkantys Jūsų realius duomenis. Pildant registracijos formą negalima įrašyti kito asmens duomenų, bereikšmių simbolių ar bereikšmio raidžių kratinio. Šie duomenys bus prieinami tik asociacijos H Klubas teisėtiems nariams, kurie savo ruožtu įsipareigoja duomenų neperduoti trečiosioms šalims, nepiktnaudžiauti ir nenaudoti kitokiais būdais. Vartotojas įsipareigoja išlaikyti šiuos duomenis tikrus visą naudojimosi tinklapiu laikotarpį.
1.2 Vartotojo registraciją į tinklapį patvirtina administracija. Duomenys patvirtinami tik tuo atveju, jei atrodo teisingi, bei nesuklastoti. Visais kitais atvėjais vartotojo registracija šalinama iš tinklapio duomenų bazės.
1.3 Tinklapio administracijai pastebėjus, kad vartotojas nesilaiko 1.1 punkte numatytų reikalavimų dėl asmeninių duomenų tikrumo, t.y. duomenys yra suklastoti, netikri, užpildyti ne iki galo, vietoj duomenų įrašytas raidžių kratinys ir t.t., gali imtis sekančių veiksmų:
- perspėti vartotoją išsiunčiant jam perspėjimą el. paštu, kurį vartotojas yra pateikęs savo anketoje, kad duomenys turi būti pataisyti ar papildyti per ateinančias 48 valandas nuo tada, kai išsiųstas perspėjimas . Jei anketoje el. pašto adresas nėra nurodytas, vartotojas yra perspėjamas forume.
- perspėti vartotoją forume.
- ištrinti ar “įšaldyti “ vartotojo anketą, jei vartotojas akivaizdžiai ignoruoja perspėjimą ar atsisako pateikti realius faktus atitinkancius savo anketos duomenis.

2. Diskusija.
2.1 Diskutuoti galima tik išlaikant padorumo ribas, neįžeidinėjant kitų forumo dalyvių ir nepažeidžiant kitų šių taisyklių skirsnių.
2.2 Neniekinti asmenų ar kompanijų, neturint ir / ar negalint pateikti jų žalingą veiklą įrodančių faktų.

3. Informacijos teisingumas
3.1 Negalima skelbti neteisingos informacijos ir šitaip klaidinti kitus forumo dalyvius bei skaitytojus.
3.2 Už neteisingos informacijos skleidimą administracija gali šalinti vartotoją iš tinklapio ištrinant ar "įšaldant" jo anketą ar skirti jam perspėjimą.

4. Tekstas. Jo spalvos, dydis. Paveikslėliai ir jų dydis
4.1 Nepageidaujamas teksto rašymas didžiosiomis raidėmis, tiek pranešimo pavadinime, tiek jo turinyje. Didžiosiomis raidėmis rašykite tik visuotinai naudojamus sutrumpinimus.
4.2 Padidinto teksto funkciją pranešimo turinyje gali naudotis tik tinklapio administracija.
4.3 Spalvoto teksto funkciją pranešimo turinyje gali naudotis tik tinklapio administracija.
4.4 Pranešimus, neatitinkančius 4.1 - 4.4 punktuose keliamų reikalavimų, administracija gali redaguoti ar trinti be išankstinio perspėjimo, o pranešimų autorius perspėti, o reikalui esant ir šalinti iš tinklapio ištrinant ar įšaldant anketą.

5. Nauja tema. Jos formatas. Reikalavimai
5.1 Negalima kurti betikslių ir gausių temų. Tokios temos bus naikinamos.
5.2 Temos pavadinimas turi atitikti, bei logiškai atspindėti žinutės turinį.
5.3 Kurdami naują temą pasistenkite, kad naujos temos pavadinimas tilptų į vieną eilutę ir pavadinime nenaudokite specialių simbolių. Masinis simbolių, nelogiškų frazių naudojimas temos pavadinime gali tapti pagrindu ją ištrinti. Nenaudokite neturinčių informacijos pavadinimų
(pvz.: "Mano tema...", "Help!", "Yra klausimas!", "Kas žino? " ).
5.4 Prieš kurdami naują temą, atidžiai pažiūrėkite (pasinaudoję Paieška), ar nėra jau sukurtos vienos ar daugiau temų, kuriai Jūsų tema tiktų. Jei tokia tema yra, o Jūs ją ignoruosite, Jūsų tema bus naikinama (t. y. atvejis, kai tema bus rasta, bus pateikta nuoroda į ją, tačiau autorius nereaguos ir nesiims konkrečių veiksmų, kad pašalintų savo "pasikartojančią" temą).

6. Forumo skiltys.
6.1 Kiekviena atskira forumo skiltis gali turėti savo individualias taisykles iki 10 punktų, kurias sudaro tos skilties moderatoriai bei patvirtina administracija. Individualios skilties taisyklės yra skelbiamos kiekvienoje skiltyje kaip Svarbi tema.
6.2 Žemiau papunkčiui išvardintos skiltys ir trumpas aprašymas, kokio pobūdžio temos į jas turėtų papulti.
6.2.1 Bendras - bendros temos apie viską, kas neatitinka kitas skiltis.
6.2.2 Humoras - juokingos nuorodos, anekdotai, animacija, juokingi garsiniai failai, paveiksliukai.
6.2.3 Foto/Video - temos su nuotraukomis ir video medžiaga susijusia tik su automoboliais.
6.2.4 "Ligoninė" - forumo lankytojų automobilių aprašymas, darbų eiga, projektai.
6.2.5 Varžybos/Rezultatai - informacija apie auto varžybas, jų rezultatai.
6.2.6 Klausimai/Patarimai kategorijos skirsniuose, atitinkamai pagal automobilio modelį yra teiraujamasi, bei dalinamasi informacija apie gedimus, einamajį remontą, tobulinimą, detalių kainas, laikantis papildomų specifinių šios skilties taisyklių. O skirsnyje Archyvas saugomą informacija iš senojo forumo duomenų bazės.
6.2.7 Perku/Parduodu kategorijos skirsniuose, atitinkamai pagal parduodamos ar perkamos prekės pobūdį, yra talpinami skelbimai, laikantis papildomų specifinių šios skilties taisyklių.
6.2.8 Manualai - skirta talpinti User Manual, Repair Manual ir kitai oficialiai ir neoficialiai dokumentacijai apie Honda markės automobilius.
6.2.9 Pasidaryk pats - skirta talpinti naudingoms nuorodoms į DIY straipsnius, ar panašią informaciją.

7. Vartotojo avataras, automobilio nuotrauka, bei parašas forume.
7.1 Avatarai (paveikslėliai po vartotojo vardu figūruojantys temos viduje) yra išskirtinė H Klubo narių privilegija. Paprasti vartotojai šia opcija naudotis negali.
7.2 Prisegant savo automobilio nuotrauką (tiek registracijos į tinklapį metu, tiek redaguojant savo duomenis) nuotrauka neturetų būti platesnė nei 500px. Jei nuotrauka bus ne jūsų automobilio, ar nesusijusiu su automobiliu, administracija pasilieka teisę tokią nutorauką pašalinti.
7.3 Jei vartotojas forume naudoja parašą, tai jo turinyje neturi būti keiksmažodžių, amoralios informacijos. Tekstas neturi būti parašytas didžiosiomis raidėmis. Parašo turinys neturi klaidinti kitų forumo vartotojų. Forumo administratorius turi teisę pašalinti ar redaguoti tokį vartotojo parašą, duoti perspėjima vartotojui, o esant reikalui ir šalinti vartotoją iš forumo.

8. Temos ar pranešimo trynimas. Trynimo priežastys ir terminai.
8.1 Tema, neatitinkanti auksčiau nustatytų taisyklių bei reikalavimų, naikinama tuomet, kai, forumo administratoriui parašius žinutę, jog tema neatitinka reikalavimų, juos nurodžius ir pareikalavus ištaisyti, autorius per 24 valandas neįvykdo reikalavimo.
8.2 siulau keisti taip: Tema/žinutė gali būti naikinama, jei be žmogaus žinios skelbiama asmeninė informacija (telefonai, adresai, pavardės ir t. t.). Tema/žinutė naikinama šiam žmogui pareikalavus forumo administratoriaus.
8.3 Temų, kurios bus naikinamos be forumo administratoriaus įspėjimo, kategorijos:
8.3.1 - temos, kuriose nesaikingai vartojami keiksmažodžiai.
8.3.2 - temos, akivaizdžiai žeminančios kito forumo dalyvio orumą.
8.3.3 - temos, dėl kurių buvo gauta suinteresuoto žmogaus skundų (8.2 str.).
8.2.4 - temos, kurios pažeidžia du ar daugiau iš aukščiau paminėtų punktų.


_________________
[H] Civic i-VT | Subaru Forester SF Turbo | MB T123

www.wrong.lt - gyvenimas pro akutę
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Ligoninė
Puslapis 11

 
Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
                    © Asociacija "Honda" klubas. Nuo 2002.